11 czerwca: Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Liturgicznej

W imieniu Krajowego Duszpasterstwa Służby Liturgicznej bardzo serdecznie zapraszam Ceremoniarzy, Lektorów i Ministrantów ze wszystkich parafii diecezji legnickiej wraz z Duszpasterzami do udziału w IX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Służby Liturgicznej do sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto k. Wyszkowa w dniu 11 czerwca br.

Plan spotkania:

10.00 – 11.00 Rejestracja grup

11.00  Rozpoczęcie, przywitanie grup, zapoznanie z Loretto

12.00 Msza św. przy ołtarzu polowym

13.15 – 15.00 obiad, rekreacja, czas na samodzielne zwiedzanie sanktuarium, zapoznanie się z ofertą Sióstr Loretanek, strefa zabawy.

14.30 prezentacja o bł. Karlo Acutisie „O kulcie Eucharystii”

15.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Loretańskiej i zawierzenie Służby Liturgicznej

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej organizuje wyjazd autokarem z Legnicy.

Koszt udziału wraz z ubezpieczenim i opłatą za posiłek w Loretto to 210 zł. od osoby.

Mając świadomość nie małych kosztów wyjazdu, bardzo proszę Księży o rozważenie udziału przynajmniej delegacji ze swojej parafii.

Zgłoszenia przyjmuję do 15 maja pod numerem: tel. 513-982-146 wtedy też przekaże zainteresowanym pozostałe szczegóły wyjazdu.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Ks. Mateusz Rycek