16 lipca: Ewangelizacja Legnicy

Ewangelizacja jest pragnieniem, które Bóg złożył w sercach wielu chrześcijan, aby doprowadzić wszystkich do doświadczenia Jego Miłości.

„Ewangelizacja Legnicy”, która będzie miała miejsce 16 lipca 2022 r. w godz. 16.00 – 18.00 jest odpowiedzią na to pragnienie osób z różnych wspólnot naszej diecezji: Odnowy w Duchu Świętym „Jordan” oraz wspólnoty „Nazaret” z Lubina, Wspólnoty Kobiet Świętej Rodziny z Legnicy, Odnowy w Duchu Świętym „Źródło Życia”  z Legnicy i „Effatha” ze Złotoryi, wspólnoty neokatechumenalnej z Legnicy oraz Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło – Życie i Domowego Kościoła z Legnicy. W dzieło włączą się również osoby ze wspólnoty „Katolicy na ulicy” z Wrocławia oraz Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej ze Szczecina.

Nad całością będzie czuwał ks. Piotr Kot – wikariusz biskupi ds. ewangelizacji i formacji chrześcijańskiej.

Obok Katedry, na deptaku na ul. NMP będzie trwało uwielbienie, w które będzie można się włączyć, a zespoły dwuosobowe będą głosić Ewangelię napotkanym osobom.

Jeżeli chcesz odnowić relację z Jezusem, poznać Go i doświadczyć Jego Miłości, przyjdź!

Ewangelizacja Legnicy ma nas również przygotować do przeżycia festiwalu GOD IS GOOD, który odbędzie się kolejnego dnia (17 lipca) w godzinach 16.00-22.00 na terenie przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy (os. Kopernika). Więcej o GiG Festival >>tutaj<<.