„Noc Wszystkich Świętych” w Krzeszowie

Krzeszowskie sanktuarium maryjne przygotowuje dla wszystkich chętnych niezwykłe wydarzenia związane z obchodami uroczystości Wszystkich Świętych. Po raz kolejny będą się one odbywać pod nazwą „Noc Wszystkich Świętych”.

Już w najbliższą Niedzielę 31 października zaplanowano dla najmłodszych bal świętych, będzie też gra terenowa, wspólna Msza św. i procesja z relikwiami. Natomiast wieczorem, o g. 20 w Mauzoleum Pabstów Śląskich niezwykłe wydarzenie muzyczne – koncert harfowy w wykonaniu Jadwigi Tomczyńskiej.

Na zakończenie, o północy, przy ołtarzu Wszystkich Świętych będzie sprawowana uroczysta Msza św. ku czci Wszystkich Świętych.

Na te wydarzenia zapraszają ks. Marian Kopko i Grzegorz Żurek na stronie Radia Plus Legnica