Zakopiańska Księżówka zaprasza na rekolekcje kapłańskie 2021

Zakopiańska Księżówka zaprasza na rekolekcje kapłańskie w Roku Świętego Józefa

Dom rekolekcyjny Konferencji Episkopatu Polski Księżówka w Zakopanem serdecznie zapraszam wszystkich Księży na tegoroczne serie rekolekcji formacji kapłańskiej.

W roku 2021 zaplanowaliśmy bogaty program aż 24 serii rekolekcji. Stale dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości: zakwaterowanie odbywa się w jednoosobowych pokojach z własnymi łazienkami, zachowywane są wszelkie normy sanitarne, przygotowane są także środki do dezynfekcji.

Uczestnikom rekolekcji oferujemy jak zawsze komfortowe pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu (szybkie łącze światłowodowe), w częściowo z telewizorem i telefonem oraz pełne wyżywienie w cenionej, domowej kuchni.

Dom rekolekcyjny Księżówka o 100-letniej historii to wspólne dobro Kościoła w Polsce i wszystkich Kapłanów – pozostaje miejscem im w pierwszej kolejności dedykowanym i niezmiennie dla nich tworzonym.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy poprzez wygodny i krótki formularz na stronie internetowej www.rekolekcje.ksiezowka.zakopane.pl – serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:

Centrum Formacyjno-Szkoleniowe Księżówka
al. Przewodników Tatrzańskich 2
34-500 Zakopane
e-mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl
tel. 18 201 51 33, 600 200 523

W celu przesłania zgłoszenia na rekolekcje, prosimy o skorzystanie ze strony www.rekolekcje.ksiezowka.zakopane.pl.

 

DO POBRANIA:

 

 

X